Фалоімітатор на присосці Summer Vibe 23 см Expand

Фалоімітатор на присосці Summer Vibe 23 см

Summer Vibe Summer Vibe

New

Загальна довжина 23 см
Робоча довжина 18.2 см
Діаметр 4.5см

More details

$16.90

без податку
0.53 kg

Доставка від 3 до 30 днів

Volume discounts

QuantityPriceYou Save
30 $4.81 Up to $362.79

Фалоімітатор Summer Vibe здатний одним лише зовнішнім виглядом викликати пристрасть, бажання та збудження. Стовбур з горбками та венами, детально пророблена головка, пружна мошонка для стимуляції клітора та входу в піхву — все це виглядає настільки реалістично, що бажання мимоволі прокидається само собою. До візуального малюнку додаються тактильні відчуття. Термопластичний еластомер не тільки нагадує шкіру на дотик, але й здатний сприймати температуру людського тіла. А деталізація рельєфу викликає воістину реалістичні відчуття під час проникнення.
Ви можете використовувати фалоімітатор, закріпивши його за допомогою вбудованої присоски на будь-якій рівній та гладкій поверхні. Оскільки матеріал не боїться води, іграшку можна використовувати і для розваг у ванній кімнаті. Головне — не забувати промивати аксесуар теплою водою або обробляти спеціальним антисептиком після використання.
Колір тілесний. Загальна довжина 23 см, робоча довжина 18.2 см, максимальний діаметр 4.5 см.
Без ароматів, фталатів, парафінів та латексу.

CompositionsPVC
Довжина см23
Діаметр см4.5
Accept

Ми використовуємо різні файли cookie на веб-сайті та в листуванні електронною поштою, щоб надавати та покращувати наші послуги та покращувати якість взаємодії з нашим сервісом.