Виробники

Новинки

Testimonials

 • avatar
  Serhio Rames
  2016-02-19 17:12:22
  Excellent underwear. I recommend!)
 • avatar
  Maxx M
  2016-02-12 14:45:11
  Good underwear

Знижки

Спеціальні пропозиції

Щоб робити покупки, а також переглядати і відстежувати свої замовлення, вам необхідно увійти в ваш Особистий кабінет.
Якщо не відкривається сторінка входу в особистий кабінет, ми можемо порадити вам спробувати скористатися іншим інтернет-браузером, а також почистити вашу кеш-пам'ять і ваші файли Cookies.
Сookie - це невеликий файл, який зберігається на вашому комп'ютері і за допомогою якого ми отримуємо інформацію про вас кожен раз, коли ви заходите на наш сайт.
Будь ласка, зверніть увагу, що якщо у вас є товари, додані в корзину або в "Вибране", вам потрібно записати назву / код товару, так як вони не збережуться після видалення файлів cookie.
Ми рекомендуємо завжди використовувати останню версію операційної системи, напр. Windows, OSX і т.д.
Якщо ви бачите повідомлення про те, що система не розпізнала вашу адресу електронної пошти / пароль, виконайте такі дії:
Переконайтеся, що ви використовуєте адресу електронної пошти та пароль, які ви ввели при реєстрації.
Якщо ви забули свій пароль, натисніть на посилання "Відновити пароль" на сторінці входу в систему і введіть свою адресу електронної пошти. Після цього ми відправимо вам повідомлення по електронній пошті з нагадуванням пароля.
Якщо ви три рази невірно ввели адресу електронної пошти та / або пароль, ваш Особистий кабінет буде заблокований на 30 хвилин.
Якщо після цього ви все ще не можете увійти в Особистий кабінет, зв'яжіться з нашою Службою підтримки. Якнайдетальніше опишіть проблему, включіть скріншоти всіх повідомлень про помилки, які ви отримали. Також опишіть, як ви намагалися вирішити виниклу проблему.

10-2.png     8-2.png     9-2.png