Виробники

Новинки

Testimonials

 • avatar
  Serhio Rames
  2016-02-19 17:12:22
  Excellent underwear. I recommend!)
 • avatar
  Maxx M
  2016-02-12 14:45:11
  Good underwear

Знижки

Спеціальні пропозиції

Ви можете використовувати будь-який з перерахованих нижче способів для оплати замовлення. Ваші дані надійно захищені, так як ми ставимося до безпеки платежів дуже серйозно.

creditcard-icon.png Оплата банківською картою. Ми дуже серйозно ставимося до шахрайства, тому всі володарі кредитних і дебетових карт проходять перевірку і отримують дозвіл до оплати як у нас, так і у банку або емітента картки. Зверніть увагу, що при оплаті картою може відбуватися подвійна конвертація коштів, що тягне за собою додаткову банківську комісію (утримувану Вашим банком), яка залежить від суми платежу. За більш детальною інформацією зверніться з Ваш банк. Також повідомляємо, що ми не несемо відповідальність за цю комісію.

document-icon.png Роздрукуйте квитанцію про оплату і оплатіть її в будь-якому відділенні банку. Зверніть увагу, що при даному способі оплати може може стягуватися банківська комісія (утримувану Вашим банком), яка залежить від суми платежу. За більш детальною інформацією зверніться з Ваш банк. Також повідомляємо, що ми не несемо відповідальність за цю комісію.

browser-icon.png Скористайтеся терміналами самообслуговування і оплатіть замовлення. Зверніть увагу, що при даному способі оплати може може стягуватися банківська комісія (утримувану Вашим банком), яка залежить від суми платежу. За більш детальною інформацією зверніться з Ваш банк. Також повідомляємо, що ми не несемо відповідальність за цю комісію.

denied-icon.png Оплата післяплатою, через гаманці Kiwi і Webmoney не приймається.
Якщо ви хочете скористатися промо-кодом, то нагадуємо: можна використовувати тільки один код за замовлення, винятків для цього немає.

10-2.png     8-2.png     9-2.png