Виробники

Новинки

Testimonials

 • avatar
  Serhio Rames
  2016-02-19 17:12:22
  Excellent underwear. I recommend!)
 • avatar
  Maxx M
  2016-02-12 14:45:11
  Good underwear

Знижки

Спеціальні пропозиції

Мінімальна сума замовлення - відсутня.
Максимальна вага посилки - 2 кг.
Вартість доставки-безкоштовно.
Без номера відстеження
До 28 робочих днів *
Після відправки з нашого складу і проходження митниці посилка доставляється місцевим державним поштовим оператором.
Ви отримуєте повідомлення про прибуття посилки НА ВАШ поштову скриньку і після цього зможете забрати замовлення з найближчого поштового відділення, НАДАВШИ ДОКУМЕНТ, що засвідчує особу.


* Ми намагаємося вкластися в зазначені терміни, але у зайняте час (включаючи розпродажі) доставка може знадобитися більше часу. Іноді через технічних оновлень або непередбачених обставин (наприклад, погодних умов) деякі способи доставки можуть бути недоступні, крайнє час розміщення замовлення може бути зрушене, або ж терміни доставки можуть бути збільшені. Але в таких випадках ми завжди робимо все можливе, щоб звести подібні тимчасові зміни до мінімуму. Ми не несемо відповідальності за затримку з доставкою замовлення транспортною компанією. 28 днів - приблизний термін безкоштовної-економ доставки. При обробці замовлення ми залишаємо за собою право або відправити Ваше замовлення повністю, або частково, у разі повернення товару зі складу постачальнику з яких-небудь причин.
ВАЖЛИВО! У разі вибору способу доставки без номера відстеження, наш магазин, а так само транспортна компанія не несе відповідальність за втрату / крадіжку / пошкодження посилки. Покупець самостійно оцінює всі ризики при виборі способу доставки без номера відстеження та покладає на себе відповідальність за втрату / крадіжку / пошкодження посилки, відправленої без номера відстеження.

10-2.png     8-2.png     9-2.png